Hakkımızda

Hakkımızda

Hoş geldiniz! Yatlarla ilgili her türlü ihtiyacınızı karşılamak üzere 2010 yılında kurulan Yeşil Yelken Yatçılık, deneyimli ve uzman ekibiyle müşterilerine kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunmaktadır.

Yatlarla ilgili her adımda sizin yanınızda olmayı taahhüt ediyoruz. Yat satışı, danışmanlık, ve yat sigortası gibi konularda size en uygun seçenekleri sunarak, hayalinizdeki yatı bulmanıza yardımcı oluyoruz. Teknik bakım, yelken tamir ve yenileme hizmetlerimizle, yatınızın uzun ömürlü ve güvenli olmasını sağlıyoruz.

Kara ve deniz transferlerinde, güvenli ve konforlu bir seyahat deneyimi sunuyoruz. Yat kiralama ve günlük gezilerle, unutulmaz anılar biriktirmenizi sağlıyoruz. Yat işletme belgesi alımı ve yelken okulu konusunda da uzman ekibimiz size rehberlik ediyor ve süreci kolaylaştırıyoruz.

Transitlog ve giriş çıkış işlemlerini yaparak müşterilerimizin güvenli ve sorunsuz bir deniz seyehati geçirmesini sağlıyoruz. Şirket kurulumu, bayrak değişikliği, donatan değişikliği de hizmetlerimiz arasında.

Yurtiçi ve yurtdışı yat transferlerinde, sizin için en uygun rotayı belirleyerek, seyahatinizi planlıyor ve güvenle gerçekleştiriyoruz. Mazot alımı konusunda da size en uygun fiyatları sunuyor, yakıt ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Biz, yat tutkunlarının ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayan bir ekibiz. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için sürekli olarak kendimizi geliştiriyor ve yenilikleri takip ediyoruz. Müşteri memnuniyeti bizim için en önemli önceliktir ve her zaman müşterilerimizin beklentilerini aşmak için çalışıyoruz.

Yatlarla ilgili her konuda sizin yanınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz. Bizimle denizlerin keyfini çıkarın ve unutulmaz anılar biriktirin.

Sevgi ve deniz dolu günler dileriz.

Hakkımızda

Ekibimiz

SERGUEI VOLKOV
SERGUEI VOLKOV
FOUNDER
Yüksel OMUR
Yüksel OMUR
GÖCEK BRANCH MANAGER
Dilek AŞKIN
Dilek AŞKIN
GÖCEK BRANCH SUPERVISOR
Gamze ÜNAL
Gamze ÜNAL
FETHİYE BRANCH SUPERVISOR
Zehra KAYA
Zehra KAYA
FOUNDER
Telefon
WhatsApp
Adres Karagözler, Fevzi Çakmak Cd. No:35, 48300 Fethiye/Muğla